SİĞİL (KONDİLOM) TEDAVİSİ

Siğil Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Kliniklerimizdeki Genel Cerrahi uzmanlarımız tarafından en çok önerilen tedavi yöntemi Radyofrekans yöntemidir. Bu yöntemle ilgili çok kapsamlı bilgi almak ve tedavi olmak için uzman doktorlarımız tarafından hastalarımıza ücretsiz muayene imkanı sunmaktayız. Hastalarımızın yapması gereken tek şey kliniklerimizi arayıp doktorlarımızdan randevu almak veya sitemizde buluanan ücretsiz muayene talep formunu doldurmanız yeterlli olacaktır. Erkek doktorlara muayene olmak istemeyen kadın hastalarımız için Pendik Şubemizde Serap Akat hastalarını muayene etmektedir.Ayrıca İstanbul Pendik, Bakırköy, Nişantaşı ve Kadıköy’de bulunan genel cerrahi uzmanı arkadaşlarım Doc. Dr. Kasım ÇAĞLAYAN, Op. Dr. Özgür ÇİFTÇİ ve Op. Dr. Murat MOLU’da sizlere ücretsiz muayene fırsatı ile en iyi tedaviyi sunacaklardır.

 Siğil’in (Kondilom) Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Radyofrekans (RF):

Cilt üstünden uygulaması yapılan tedavilerde en başarılı uygulamalardan bir tanesi olarak bilinen Radyofrekans siğil ve makat siğili (Kondilom) tedavisi içinde kullanılmaktadır. Bu yöntemin en başarılı siğil tedavileri arasında yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Elektrokotere benzeyen bir tedavi yöntemi olarak bilinen, RadyoFrekans Elektrokoter metodundan çok daha başarılı bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Kliniklerimizde doktorlarımıza Radyofrekans  ile siğil tedavisi uygulamakta ve önermektedir.

Lazer (Çok Etkili Değildir):

Siğil tedavisinde ön plana çıkan uygulamalardan biride lazer olmasına karşın lazer tedavisi sanıldığı kadar etkili değildir. Çünkü siğiller genelde ciltten kabarık ve cilt renginde olduğu için lazer yeterli olmaz. Sadece yüzeysel siğiller varsa bu yöntem faydalı olabilmektedir.

Siğil Neden Olur?

  • Cinsel İlişki,
  • Ortak Kullanım Alanları (Tuvalet)
  • Siğili olan insanlarla temas
  • Genetik
  • Bağışıklık sisteminin zayıf olması

Siğil Tedavi Ücretleri Ne Kadar?

Kliniklerimizde, hastalarımıza ücret muayene imkanı sunmaktayız. Tedaviyle ilgili olarak ücret belirlemesi, Genel Cerrahi uzmanlarımızın muayenesi sonrasında hastaya hangi tedaviyi uygulayacağı ve hastanın rahatsızlığının boyutuyla alakalı bir durumdur. Bu nedenle hem en doğru teşhis ve tanının yapılması hem de fiyatlandırmanın en doğru şekilde belirlenebilmesi için ücretsiz muayene fırsatından yararlanmanız en doğrusu olacaktır.

Randevu Almayı Unutmayın!

Bütün şubelerimiz içerisinde randevulu bir şekilde muayene ve tedavi işlemi gerçekleştirmekte olup, telefon numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene İmkanı

Kliniklerimizde tüm hastalara ücretsiz muayene hizmeti sunulmaktadır. Sigortanız olsa da olmasa da gelen hastalardan hiçbir şekilde muayene ücreti alınmamaktadır.

Sağlıklı günler dileriz.