SİĞİL (KONDİLOM) TEDAVİSİ

Siğil Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Kliniklerimizdeki Genel Cerrahi uzmanlarımız tarafından en çok önerilen tedavi yöntemi Radyofrekans yöntemidir. Bu yöntemle ilgili bilgi almak için uzman doktorlarımız tarafından ücretsiz muayene imkanına sahip olan hastalarımızın yapması gereken tek şey kliniğimizi arayıp doktorlarımızdan randevu almaktır.

 Siğil’in (Kondilom) Ameliyatsız Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

Radyofrekans (RF):

Cilt üstünden uygulaması yapılan tedavilerde en başarılı uygulamalardan bir tanesi olarak bilinen Radyofrekans siğil ve makat siğili (Kondilom) tedavisi içinde kullanılmaktadır. Bu yöntemin en başarılı siğil tedavileri arasında yer aldığını söylemek yanlış olmaz. Elektrokotere benzeyen bir tedavi yöntemi olarak bilinen, RadyoFrekans Elektrokoter metodundan çok daha başarılı bir yöntem olarak kullanılmaktadır. Kliniklerimizde doktorlarımıza Radyofrekans  ile siğil tedavisi uygulamakta ve önermektedir.

Lazer (Çok Etkili Değildir):

Siğil tedavisinde ön plana çıkan uygulamalardan biride lazer olmasına karşın lazer tedavisi sanıldığı kadar etkili değildir. Çünkü siğiller genelde ciltten kabarık ve cilt renginde olduğu için lazer yeterli olmaz. Sadece yüzeysel siğiller varsa bu yöntem faydalı olabilmektedir.

Siğil Neden Olur?

  • Cinsel İlişki,
  • Ortak Kullanım Alanları (Tuvalet)
  • Siğili olan insanlarla temas
  • Genetik
  • Bağışıklık sisteminin zayıf olması

Siğil Tedavi Ücretleri Ne Kadar?

Kliniklerimizde, hastalarımıza ücret muayene imkanı sunmaktayız. Tedaviyle ilgili olarak ücret belirlemesi, Genel Cerrahi uzmanlarımızın muayenesi sonrasında hastaya hangi tedaviyi uygulayacağı ve hastanın rahatsızlığının boyutuyla alakalı bir durumdur.

Randevu Almayı Unutmayın!

Bütün şubelerimiz içerisinde randevulu bir şekilde muayene ve de tedavi işlemi gerçekleştirmekte olan MedicinArts kliniğimize, telefon numaralarımızdan ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene İmkanı

Kliniklerimizde tüm hastalara ücretsiz muayene hizmeti sunulmaktadır. Sigortanız olsa da olmasa da gelen hastalardan hiçbir şekilde muayene ücreti alınmamaktadır.

Sağlıklı günler dileriz.